Akvizícia nových zákazníkov
social media

Zamýšľate sa ako byť prvý na sociálnych sieťach ako je Google, Facebook a Instagram? Ste tu správne. Digitálny marketing ponúka veľa nástrojov na budovanie vzťahu so zákazníkom. U nás v digitálnej agentúre upvision vám vieme priniesť cez social media kampane nových zákazníkov a zvýšiť vaše povedomie značke. Tvoríme kreatívne kampane, ktoré sa vždy dostanú k tým užívateľom, ktorých potrebujete osloviť a prinesú vám zvýšenie obratu spoločnosti.

Čo robíme?

Zamýšľate sa ako byť prvý na sociálnych sieťach ako je Google, Facebook a Instagram? Ste tu správne. Digitálny marketing ponúka veľa nástrojov na budovanie vzťahu so zákazníkom. U nás v digitálnej agentúre upvision vám vieme priniesť cez social media kampane nových zákazníkov a zvýšiť vaše povedomie značke. Tvoríme kreatívne kampane, ktoré sa vždy dostanú k tým užívateľom, ktorých potrebujete osloviť a prinesú vám zvýšenie obratu spoločnosti.

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

Social media
FaxCopy

Zadaním klienta bolo spravovanie social media profilu spoločnosti FaxCopy. Našim cieľom bolo robiť komunikáciu efektívnejšie a tým osloviť väčšie publikum zákazníkov spoločnosti FaxCopy. Okrem toho publikovať̌ zaujímavý obsah pre cieľové publikum. Realizácia projektu pozostávala z vypracovania zaujímavých príspevkov a kampaní, ktoré priniesli nových zákazníkov.

Social media
FaxCopy

Prezrite si dalšie projekty

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

Social media
HOTEL MALVÁZIA

Kreatívnym prístupom našej agentúry hotel získal nových zákazníkov a stále sa posúva vpred. Pomocou našej kreatívnej práce komunikácia hotelu priniesla zaujímavé výsledky. Okrem nových zákazníkov sa rozšírilo povedomie o službách a zvýšila sa interakcia užívateľov.

Social media
HOTEL MALVÁZIA

Prezrite si dalšie projekty

Máte záujem o akvizíciu nových zákazníkov?

Kontaktujte NÁS

Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia dopytu. Viac informácií

Inšpirácie zo sveta digital marketinngu