Čo robíme

Zvyšujeme povedomie o značkách

Napĺňame hodnotový potenciál značiek tak, aby vynikli v konkurenčnom online prostredí.

Ku každej značke pristupujeme individuálne s cieľom zachytiť jej podstatu a pomôcť jej stať sa nezameniteľnou. Tvorbou unikátnej a jednotnej komunikačnej stratégie zvyšujeme povedomie značiek, tak aby firma posilnila postavenie na trhu a zvýšila svoju komunikačnú hodnotu. Tým ľahko dokážeme nadviazať kontakt s potenciálnymi zákazníkmi. Zákazníci rozpoznávajú veľa značiek. Pomôžeme vám stať sa tou, ktorú si vybavia ako prvú ( top-of-mind ) a strategickým budovaním povedomia si túto pozíciu udržať.

Náš proces spolupráce s firmami

01

Analýza cieľov

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

Návrh riešenia na mieru s nezáväznou cenovou ponukou

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

Príprava projektu

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

Launch projektu

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

Support a dohliadanie na fungovanie projektu

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

Zvýšili sme

Lead generation kampaň meta ads

  • Insighty a idea kampane
  • Nastavenie Meta Business účtu
  • Exekúcia kreatívneho contentu
  • Spustenie a optimalizácia
  • Reporting kampane
Lead generation kampaň meta ads

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.