Logo, (Re)Branding, Dizajn

Social media grafika

Grafika na sociálnych sieťach je navrhnutá od našej digitálnej agentúry tak, aby sa užívateľ dokázal stotožniť so značkou a vedel si detailne predstaviť jej benefity a stať sa súčasťou online komunity. Dbáme na pútavé zobrazenie nadpisov, obrázkov a formátov. Iba tak pritiahneme pozornosť a vyvoláme interakciu užívateľov, ktorí sú denne zahltení množstvom vizuálnych podnetov. Je dôležité odlíšiť sa, byť konkrétny a kreatívny. To vám zaručí atraktivitu brandu, zvýšenie povedomia a splnenie marketingových cieľov.

  • Analýza značky a tvorba content plánu
  • Vytvorenie komunikačných šablón
  • Začlenenie značkovej identity do komunikácie
  • Príprava vizuálov
  • Umiestnenie na social media

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naprogramovali sme

Všetky projekty

TVORBA WEBU PRE FINTECH STARTUP

  • Výskum cieľovej skupiny
  • Návrh UI a UX
  • Frontend a Backend programovanie
  • Dátová príprava na reklamu Google
TVORBA WEBU PRE FINTECH STARTUP

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.