Čo robíme

Agilný vývoj je značkou komunikácie a efektivity

Držíme krok s trendami a preto pri programovaní využívame agilný vývoj.

Agilný vývoj je moderný a obľúbený prístup k vytváraniu softvéru a digitálnych riešení. V Upvision sa touto filozofiou zaoberáme a využívame ju v praxi. Agilné programovanie sa zakladá na princípoch agilného vývoja – je zamerané na zvýšenie produktivity a kvality vývoja.

Čo to znamená pre Vás – klientov?

Predstavte si, že namiesto tradičného a pevne naplánovaného procesu pracujeme flexibilne a kolaboratívne. V agilnom prostredí má náš tím priestor pre kreativitu a inováciu. Dlhodobé plány sme vymenili za krátkodobé cykly počas, ktorých sa zameriavame na konkrétnu problematiku. Vďaka tomu rýchlo a pružne reagujeme na zmeny. Spätná väzba od klienta nám prichádza po každom cykle a jeho inovácie automaticky aplikujeme a vylepšíme v nadchádzajúcom cykle. Kľúčová je pre náš tím komunikácia. Pravidelne sa stretávame na krátkych stretnutiach a projekt konzultujeme aby ste vychytali všetky jeho muchy.

Prospech pre klienta je vo flexibilite a možnosti priameho zasahovania do projektov. Vďaka agilnému prístupu sme schopní reagovať na všetky zmeny čím dokážeme zabezpečiť špičkový výsledok.

Aktivity realizované v rámci agilného vývoja

Backend a frontend programovanie

 • backend programovanie - technická časť programovania. manipulácia s dátami, servermi, logikou
 • frontend programovanie - vizuálna a interaktívna časť programovania, grafika a interakcia so zákazníkmi.

čo zahŕňa agilné programovanie

 • logická postupnosť vývoja
 • stretnutia so zákazníkom
 • štruktúra systému - wireframe náčrt
 • grafický vizuál
 • ochrana osobných údajov
 • kyberbezpečnosť

Náš proces spolupráce s firmami

01

Analýza cieľov

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

Návrh riešenia na mieru s nezáväznou cenovou ponukou

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

Príprava projektu

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

Launch projektu

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

Support a dohliadanie na fungovanie projektu

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

Napísali sme

Gepard Finance s.r.o.

 • Digitálny marketing
 • PPC (pay-per-click) kampaň
 • Grafický dizajn
 • Copywritting
Gepard Finance s.r.o.

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.