Čo robíme

Nastavujeme Výkonnostný marketing (PPC reklama)

Predbehnite konkurenciu už dnes využitím online reklamy. Zvýšte efektivitu a predávajte teraz.

Výkonnostný marketing (performace marketing) sa často označuje iba ako PPC reklama (pay per click reklama) a dokáže zvýšiť predaje, získať nových zákazníkov, spropagovať vaše služby i zvýšiť viditeľnosť pre relevantnú cieľovú skupinu zákazníkov. Online reklama ponúka hneď niekoľko kanálov, ktoré sú vhodné pre dosiahnutie rôznych cieľov. Ak vás zaujíma Google reklama, Facebook reklama, reklama na Instagrame, Youtube reklama, LinkedIn reklama či iné sociálne siete, vieme vám pomôcť dosiahnuť optimálne výsledky s návratnosťou nákladov do reklamy.

 

Vďaka širokým možnostiam cielenia môžem PPC marketing osloviť vysoko relevantné publikum so záujmom o vaše služby a produkty. Ďalšou z výhod výkonnostného online marketingu je jeho merateľnosť. Využívame viaceré analytické nástroje a meranie splnených cieľov (tracking). Performace marketing nám poskytuje rozsiahlu škálu údajov a metrík, na základe čoho ppc kampane vyhodnocujeme a ďalej optimalizujeme pre maximálny výkon – tento prístup sa označuje data-driven marketing.

 

Mali by ste záujem zvýšiť svoje predaje produktov a služieb alebo sa len zobrazovať viac v online priestore? Kontaktujte nás a určite nájdeme vhodné riešenie aj pre váš biznis.

Aktivity výkonnostného marketingu

 • Konzultácia a analýza segmentu
 • Vytvorenie marketingových kanálov a ich optimalizácia
 • IT implementácia zberu dát o cieľovom publiku

 • Contentová stratégia + redakčný plán
 • Kreatívne vytvorenie contentu
 • Setup kampaní

 • Mesačná optimalizácia kampaní
 • Reporting, návrhy zmien a zlepšení

Náš proces spolupráce s firmami

01

Analýza cieľov

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

Návrh riešenia na mieru s nezáväznou cenovou ponukou

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

Príprava projektu

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

Launch projektu

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

Support a dohliadanie na fungovanie projektu

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

Naprogramovali sme

Lead generation kampaň meta ads

 • Insighty a idea kampane
 • Nastavenie Meta Business účtu
 • Exekúcia kreatívneho contentu
 • Spustenie a optimalizácia
 • Reporting kampane
Lead generation kampaň meta ads

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.