Logo, (Re)Branding, Dizajn

Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sietí je v našej agentúre realizovaná od začiatku konzultáciami, kde si vysvetlíme aké možnosti na trhu sú a spoločne nájdeme tie najvhodnejšie pre váš segment podnikania. Vďaka našim skúsenostiam vieme klientom vybrať efektívne  kanály v daných segmentoch, ktoré sú efektívne a prinášajú potencionálnych a relevantných užívateľov. Facebook má vo svojej databáze viac ako bilión užívateľov, čo nám zabezpečuje veľmi veľkú vzorku užívateľov pre náš cieľový trh. Týmto užívateľom vieme doručiť relevantný obsah, s ktorým budú interagovať pomocou likes, shares alebo konverziami.

Ako doplnok k Facebooku vieme využiť Instagram, ktorý je súčasťou stratégie Facebooku. Naši kreatívci sa postarajú o profesionálny content, publikovanie a moderovanie vášho profilu. Tak isto fungujeme aj pri sociálnych sieťach ako je LinkedIN či Google+. Správa sociálnych sietí začína stratégiou a plánovaním. Následne vytvoríme social media profil a začneme na ňom realizovať dohodnuté content aktivity, ktoré vám prinesú stanovený cieľ. Cieľ definujeme ako počet konverzií, meriame ho cez impresie, interakcie, pozretie videa, frekvenciu alebo cenu za dané metriky. Správa sociálnych sietí je založená na dátovej analytike užívateľov. Pravidelne vyhodnocujeme všetky číselné dáta a prispôsobujeme kampane aj kreatívny content aktuálnym preferenciám užívateľov. Naši klienti oceňujú hlavne dostatok informácií a suport počas celého procesu realizácie. Získavajú know- how ako majú svoje aktivity vyhodnocovať a vedia do detailov skontrolovať prácu našej digitálnej agentúry a jej prínos cez merateľné hodnoty.

 • Konzultácia a analýza segmentu
 • Tvorba soc. média kanálov+optimalizácia
 • IT implementácia pre remarketing a zber dát
 • Contentová stratégia + redakčný plán
 • Kreatívne vytvorenie contentu
 • Posting a boostovanie príspevkov
 • Moderovanie fapages
 • Mesačná optimalizácia profilu
 • Report a návrhy zmien a zlepšení

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naprogramovali sme

Všetky projekty

TVORBA WEBU PRE FINTECH STARTUP

 • Výskum cieľovej skupiny
 • Návrh UI a UX
 • Frontend a Backend programovanie
 • Dátová príprava na reklamu Google
TVORBA WEBU PRE FINTECH STARTUP

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.