Výkonnostný marketing

Seo ON-PAGE

Seo optimalizácia ON-PAGE a jej aktivity pomáhajú našim klientom zvyšovať ranking webových stránok a umiestňovať ich na popredné miesta vo vyhľadávačoch (Google). To im prináša väčšiu viditeľnosť a dôveru u potenciálnych zákazníkov. Prečo je to dôležité? Z praxe vieme, že prvé pozície vo vyhľadávaní získavajú značnú väčšinu kliknutí. Google algoritmus chce totiž užívateľom poskytnúť tie najrelevantnejšie web stránky. Preto SEO  vždy navrhujeme tak, aby pomohlo vyniknúť v SERPs a projekt tak videlo viac ľudí.

 

Aktivity pri spolupráci

  • Analýza KW ( Kľúčové slová)
  • SEO audit - obsahový, technický, metadata
  • Návrh titulkov, nadpisov, metapopisy, ALT , URL Adresy
  • Technická implementácia do projektu
  • Mesačná konzultácia

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naprogramovali sme

Všetky projekty

Social media, Facebook reklama, Google reklama

  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Stratégia
Social media, Facebook reklama, Google reklama

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.