Výkonnostný marketing

Reklama YouTube

Video je „KING“ a reklama na YouTube ho distribuuje cieľovej skupine. To ste asi už počuli. UPVISION používa video reklamu na zvýšenie povedomia, interakcie a podpory priamej akcie v rámci remarketingu. Užívatelia venujú video obsahu v priemere 5-násobne väčšiu pozornosť, čo prináša zvýšenie konverzií a nižšie CPM v reklamných kampaniach. Klientom zabezpečujeme kompletnú video produkciu obsahujúcu scenár, technické riešenie pri filmovacích dňoch, ako aj následné zostrihanie obsahu a jeho úpravu do potrebných formátov na social media kanály.

 

Aktivity pri spolupráci

  • Stratégia + scenár
  • Video produkcia v teréne
  • Strih video obsahu na potrebné formáty
  • Založenie YouTube + prepojenie s Google Adwords
  • Vytvorenie reklamných kampaní a ich spustenie
  • Optimalizácia a reporting

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naprogramovali sme

Všetky projekty

Social media, Facebook reklama, Google reklama

  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Stratégia
Social media, Facebook reklama, Google reklama

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.