Výkonnostný marketing

Google reklama PPC Aktivujeme firmy v online prostredí

PPC reklama Google je najrelevantnejšou performance aktivitou v online. Naším cieľom je, aby vaše CTR-ko stúpalo a CPC klesal. Certifikovaní Google tréneri v UPVISION cielia kampane na relevantné publikum využitím strategických kľúčových slov. Kampane následne vyhodnocujeme a optimalizujeme. Kombináciou vhodného nastavenia, kreatívy a presvedčivého CTA zefektívňujeme marketingové aktivity pre našich klientov. Zároveň sa uisťujeme, že traffic posielame na správne postavenú landing page s USP, ktorej informačná štruktúra intuitívne naviguje užívateľov k splneniu konverzie. Ako bonus získate celú realizáciu v súlade s GDPR.

 

Aktivity pri spolupráci

 • Analýza kľúčových slov
 • Tvorba / úprava efektívnej Landing page
 • Dátová analýza + otrackovanie landing page
 • Vytvorenie Google PPC pútavých reklám
 • Spustenie reklám
 • Vytvorenie bannerov pre remarketing
 • Spustenie remarketingu
 • Mesačná správa s optimalizáciou kampaní

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naštartovali sme tieto firmy

Všetky projekty

Adecco

 • UX / UI
 • Front-end programovanie
 • Back-end programovanie
Adecco

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.