Výkonnostný marketing

Google reklama (PPC reklama)

Google reklama, často označovaná aj ako PPC reklama alebo adwords reklama je najrelevantnejšou výkonnostnou aktivitou v online priestore. Reklama na Google sa totiž zobrazí ľudom, ktorý aktívne hľadajú vašu službu či produkt, a preto má najväčšiu relevanciu zo všetkých marketingových kanálov. Správne nastavená Google Ads reklama vám prinesie nových zákazníkov a pomôže zvýšiť predaje. Platená reklama na Google je základný pilier marketingovej stratégie.

 

Správne nastavenie Google reklamy vám profesionálne pripravia naši Certifikovaní Google tréneri, ktorí cielia kampane na strategicky vybrané kľúčové slová a relevantné publikum. Kampane následne vyhodnocujeme, optimalizujeme a reportujeme výsledky. Kombináciou vhodného nastavenia, kreatívy a presvedčivej výzvy na akciu (CTA) dosahujeme efektívne výsledky pre našich klientov. Aj Google reklamu riešime komplexne – od správneho výberu a optimalizácie landing page s USP, ktorej informačná štruktúra intuitívne naviguje užívateľov k splneniu konverzie až po konkrétne reklamné texty. Navyše ako bonus získate nastavenie reklamy Google v súlade s GDPR.

 

Aktivity pri spolupráci

 • Analýza kľúčových slov
 • Tvorba / úprava efektívnej Landing page
 • Dátová analýza + nastavenie merania návštev
 • Tvorba pútavých reklamných textov
 • Spustenie Google reklám
 • Tvorba bannerov pre remarketing
 • Spustenie remarketingu
 • Mesačná správa s optimalizáciou kampaní

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naštartovali sme tieto firmy

Všetky projekty

Lead generation kampaň meta ads

 • Insighty a idea kampane
 • Nastavenie Meta Business účtu
 • Exekúcia kreatívneho contentu
 • Spustenie a optimalizácia
 • Reporting kampane
Lead generation kampaň meta ads

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.