Tvorba
webov

Vytvárame weby a eshopy, ktoré sú zamerané na akvizíciu nových nakupujúcich a zabezpečujú väčšiu atraktivitu Vašej spoločnosti. Riešenia sú plne responzívne na všetky typy zariadení a optimalizujú sa na mobilné rozhrania. Trend je jasný, nakupuje sa čím ďalej tým viac cez mobil a online. Potrebujete mať atraktívny web alebo eshop, ktorý predáva? Radi sa s Vami stretneme a preberieme Vaše potreby.

Čo robíme?

Vytvárame weby a eshopy, ktoré sú zamerané na akvizíciu nových nakupujúcich a zabezpečujú väčšiu atraktivitu Vašej spoločnosti. Riešenia sú plne responzívne na všetky typy zariadení a optimalizujú sa na mobilné rozhrania. Trend je jasný, nakupuje sa čím ďalej tým viac cez mobil a online. Potrebujete mať atraktívny web alebo eshop, ktorý predáva? Radi sa s Vami stretneme a preberieme Vaše potreby.

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

Web
Talentway

Zdaním zákazníka bolo vytvoriť atraktívny web pre účel akvizície firiem, ktoré budú s platformou spolupracovať. Cieľom bolo získať čo najviac nových zákazníkov prostredníctvom online kampaní. Výsledok spĺňa kvalitatívne požiadavky a je optimalizovaný tak, aby dosiahol čo najväčšie skóre kvality od spoločnosti Google pre vyhľadávanie a uprednostňovanie pozícii vo vyhľadávaní. Vytvoriť sa nám podarilo efektívny projekt, ktorý naplnil stanovené ciele.

Web
Talentway

Prezrite si dalšie projekty

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

Web
Le-slovakia.sk

Profesionálne riešenie na propagáciu účtovných služieb. Prezentačný web ako benefit spoločnosti svojim zákazníkom.

Web
Le-slovakia.sk

Prezrite si dalšie projekty

Máte záujem o moderný web?

Kontaktujte NÁS

Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia dopytu. Viac informácií

Inšpirácie zo sveta digital marketinngu