Medium & large enterprises

online marketingová agentúra
s vlastným IT tímom navrhnutá
pre stredné a veľké firmy.

image

Inovatívny marketingový tím pracujúci s ai. nástrojmi

Marketingové služby

Budete profesionálne komunikovať na sociálnych sieťach
Zvýšite si pozície na Google, aby ste boli pred vašou konkurenciou
Profesionálny tím s 10 ročnými skúsenosťami v oblasti medium + large enterprises pre online marketing a IT

IT služby

Majte pod kontrolou obsahovú správu webovej stránky
SLA a IT support do 24 hodín
Vykomunikujeme všetky technické problémy 
so zahraničnými IT oddeleniami
POZRIEŤ REFERENCIE
NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

REFERENCIE

NAŠE SLUŽBY

SME INOVATíVNYM PARTNEROM
V TÝCHTO SLUŽBÁCH

Reklama na sociálnych sieťach

Využívame najnovšie technológie na analyzovanie správania užívateľov a zabezpečujeme presné cielenie reklám pre maximálnu efektivitu. Pri práci používame nástroje AI na to, aby sme zaručili efektívne zvýšenie povedomia o vašich produktoch a službách pre vašu cieľovú skupinu. Prepájame obchod a marketing. Získame nové leady pre zvýšenie obchodných predajov, alebo jednoducho prinesieme nových nakupujúcich.

Reklama Google Ads

Poskytneme vám prvé pozície vo vyhľadávaní vo vyhľadávači Google, zobrazíte sa pri svojej konkurencii a to vám prinesie nové leady a väčší % podiel na trhu. Google Ads je efektívna služba, ktorú naši inzerenti využívajú na propagáciu svojich služieb a produktov na internete. Pracujeme s textovou, banerovou reklamou a tiež aj s najnovším formátom Google reklamných kampaní Google PMax.

OBSAH na sociálne siete

Vytvoríme kreatívny obsah na sociálne siete, ako je foto, video, alebo iná forma graficko – vizuálnych výstupov. Máme video štáb, ktorý vie prísť k vám do firmy a vytvoriť pre vás obsah, ktorý budeme komunikovať. Naši šikovný grafici v pozadí upravia obsah tak, aby bol pekný a vizuálne príťažlivý pre vaše cieľové publikum na sociálnych sieťach, alebo ako baner na Google kampane v rámci remarketingu.

Tvorba a správa webových stránok

Firmám tvoríme a obsahovo spravujeme prezentačné webové stránky, landing pages a E-shopy, ktoré sú optimalizované na všetky zariadenia, držíme sa hesla mobile first. Sú dátovo prispôsobené a vysoko konverzné na to, aby ich majitelia mali informácie o cieľovej skupine a marketingový výkon. Poskytujeme TIEŽ SLA pohotovosť a GDPR ochranu pre online projekty.

Agilný vývoj softvérov a aplikácií

Pri agilnom vývoji zákazníkom dodávame programovanie na mieru. Zastrešujeme v prvom rade konzultáciu a analýzu projektu u zákazníka vo firme, aby sme zistili aké chce digitalizovať procesy. Po analýze procesov u zákazníka vo firme, navrhneme technickú štruktúru riešenia. Následne sa pustíme do vytvorenie UI a UX štruktúry. Poslednou časťou je programovanie, kde vytvoríme technicky stabilné programátorské riešenie, AKO MVP, ALEBO UŽ HOTOVÝ PROJEKT.

Marketingové školenia pre zamestnancov

Mnoho firiem má problém s odbornosťou v oblasti online marketingových aktivít pri svojich projektoch. Vašu firmu prevedieme celým procesom digitalizácie. Odborne zaškolíme vedenie + manažérov tak, aby vedeli efektívne distribuovať obsah / reklamy na dostupných online kanáloch a vedeli efektívne komunikovať s agentúrami v oblasti odbornej práce a reportingu. Výsledkom bude profesionálne a odborne pripravený tím vašej firmy v oblasti online marketingu a najnovších trendov.

MÁM ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU

Profesionálny marketing
naše realizácie

Case Studies

logo
logo
logo

MÁM ZÁUJEM O SPOLUPRÁCU

Profesionálny marketing
upvision
Na čom zakladáme

Hodnoty upvision

„Pre firmy sme vytvorili koncept Digitálnej Agentúry a IT Partnera, prostredníctvom ktorého môžeme exponenciálne distribuovať ich produkty a služby na trh. Mám rád zdravé vzťahy a úspešné online realizácie. Naši spokojní klienti dostávajú na trhu najvhodnejšie
a zároveň stabilné riešenia, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá po technickej, výkonovej a právnej stránke. Ak máte radi serióznu spoluprácu, ja a môj tím vám ju poskytneme.“
Mgr. Ján Májek, DiS.Art.
Majiteľ upvision .s.r.o.

Transparentnosť

ikona
V rámci spolupráce zabezpečujeme 100% férovosť a priamosť.

Inovácia

ikona
Pracujeme s modernými formátmi marketingu a umelou inteligenciou.

Profesionalita a odbornosť

ikona
Dodržujeme štandardy kvality, etiky a odbornej práce, aby ste sa na nás mohli spoľahnúť.

Komplexnosť

ikona
Komplexné služby marketingu a IT. Chceme, aby ste mali všetko pod jednou strechou. Vy sa venujete podnikaniu a my Vášmu marketingu.
V čom sme ako doma

segmenty s ktorými
máme skúsenosti

Služby

Personálne kancelárie
Právnici
Účtovníci
Audítori
Realitné kancelárie

Technické firmy

Stavebné
Sklárske
Montážne a výrobné firmy

Financie

Poisťovne
Finančný sprostredkovatelia

Zábavný priemysel

TV projekty
Finančný sprostredkovatelia

Ostatné

Hotelierstvo

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.