Grafika práca, hľadáme grafického dizajnéra

Marketing  27. mája 2021 Ján Májek

Pre našu firmu hľadáme šikovného grafického dizajnéra na tvorbu grafických výstupov najmä pre online dizajn vizuálnych konceptov pre sociálne siete u našich agentúrnych klientov a offline.

Kto sme ?

Sme digitálna full-service agentúra, ktorá svojim klientom pomáha pripravovať komunikáciu v digitálnom prostredí, platené reklamy vo vyhľadávaní, spravujeme sociálne média, technický vývoj webov, e-shopov, softvérov a mobilných aplikácií. Pomáhame firmám šetriť čas, ale aj peniaze. Poskytujeme im konzultácie a školenia, ktoré umožnia majiteľom a manažérom firiem zorientovať sa v digitálnom marketingu.

Ak ťa baví kreatívne sa rozvíjať a posúvať svoje hranice, si zodpovedný/á, chceš pracovať v prosperujúcej digitálne agentúre a doplniť si porfólio o zaujímavé projekty, tak sa nám ozvi!

Čo bude náplňou tvojej práce?:

  • Tvorba online nosičov pre sociálne siete:
    • kampaňové vizuály
    • online bannery
    • posty pre sociálne siete a pod.
  • Budovanie nových značiek –logo, dizajn manuál, návrh korporátnej identity
  • Offline brožúrky či plagáty
  • Design webov
  • Príprava podkladov pre IT projekty

Aké máme požiadavky?

  • Zmysel pre detail
  • Prehľad v aktuálnych trendoch online sveta
  • Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • Adobe Illustrator – expert
  • Adobe Photoshop – expert
  • Adobe Premiere Pro – základy
  • Adobe After Effects – základy
  • Adobe InDesign – pokročilý
  • Adobe XD – pokročilý
  • Figma – základy

Nevadí ak neovládaš všetky programy, základom je pre nás Illustrator a Photoshop, všetko ostatné môžeš dobehnúť. J

Vzdelanie

SŠ/ VŠ

Ponúkame

  • Flexibilné a priateľské pracovné prostredie
  • Home office podľa dohody a potreby
  • Flexibilný pracovný čas
  • Odborné vzdelávanie podľa potrieb
  • Kreatívnu prácu na veľkých i menších projektoch
  • Priestor na sebarozvoj a sebarealizáciu
  • Školenia, teambuildingy, odmeny
  • Mladý kolektív profesionálov
  • Školenia, teambuildingy, odmeny a obedy

Nástup: ASAP
Miesto práce: Senica
Pracovný úväzok: Full – time / Part – time / Živnosť

Ak máš cit pre detail a nadšenie pre grafiku, tak sa u nás stretneš s pohodovým tímom ľudí. Získaš nové priateľstvá, samostatnosť aj priestor na sebarozvoj. A plat? Od 900€, ale je to samozrejme o hodnote tvojej hlavy, skúsenostiach a ochote rásť. Teším sa na teba 🙂

CV posielaj na: jan.majek@upvision.sk alebo si nás nájdi na ktorejkoľvek sieti 🙂

Máš záujem o novú prácu na pozícii grafického dizajnéra?
Kontaktuj nás
Ján Májek

Ján Májek

Zakladateľ UPVISION Digital agency

Zdieľaj

Ďalšie inspirácie

Tvorba webu. Redizajn webovej stránky pre Fintech startup.

Programovanie, Marketing, Case studies  24. marca 2024 Ján Májek

Náš klient pred pár mesiacmi prišiel za nami, že mu nefunguje Google reklama na webe. My sme ju o...

Čítaj viac
Lead generation kampaň

Povedomie, Výkon, Marketing  23. februára 2024 Ján Májek

V dnešnej dobe, kedy digitálny svet dominuje podnikateľskej sfére, je nevyhnutné mať efektívnu on...

Čítaj viac
Marketingový rozpočet 2024. Firmy a ich preferencie.

Tipy, Marketing, Social media  5. februára 2024 Ján Májek

Marketingový rozpočet 2024 je pre viacero firiem otáznik na ktorý sa hľadá odpoveď. Pozreli sme s...

Čítaj viac

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.