Logo, (Re)Branding, Dizajn

Zvýšenie pozícií Google

Zvýšenie pozícií Google cez organické vyhľadávanie je významným zdrojom návštevnosti web stránky.

Ak má náš web dobré čísla v organickom vyhľadávaní, vieme, že obsah ľudí zaujíma, prípadne našli informácie, za ktorými sa vrátia. A o to nám ide. Je oveľa výhodnejšie mať verných a pravidelných návštevníkov, ako jednorazových a zaplatených. Vďaka SEO optimalizácii od našej digitálnej agentúry sa vám môže výrazne zvýšiť zisk a zlepšiť ROI (Return on Investment). Teda návratnosť investícií. Ide o pomer zarobených peňazí k peniazom investovaným, uvádza sa v % a predstavuje čistý zisk z utratenej čiastky.

UPVSION realizuje zvýšenie pozícií vo vyhľadávači Google v dvoch službách. Prvou je SEO ON – PAGE, ktoré sa skladá z analýzy kľúčových slov v danom segmente a technického auditu webu. K tomu patria ešte aj odporúčania pre IT tím. A nakoniec príprava obsahovej časti s redirectovou mapou pre fixnutie pozícií z linkov, ktoré majú relevanciu. Pre klientov realizujeme všetky techniky, ktoré sa dajú použiť na to, aby sa ich stránka ukazovala vo vyhľadávačoch (vo väčšine prípadov najmä Google) na čo najvyšších neplatených pozíciách na jej zvolené kľúčové slová.  Druhou službou je mesačný linkbuilding, ktorý zabezpečí postupný rast kľúčových fráz a slov v danom segmente, ktoré sú dôležité pre viditeľnosť firmy.

 • Analýza kľúčových slov
 • SEO Audit + odporúčania pre IT
 • Štruktúry URL, titulkov, heading tagov, Alt popisy, Meta description
 • Redirectová mapa-udržanie funkčných linkov
 • Nákup médií pre linkbuilding
 • Tvorba spätných odkazov
 • Kreatíva, persóny, PR články
 • Vnútorné prelinkovanie projektu
 • Návrhy zlepšení

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Naprogramovali sme

Všetky projekty

TVORBA WEBU PRE FINTECH STARTUP

 • Výskum cieľovej skupiny
 • Návrh UI a UX
 • Frontend a Backend programovanie
 • Dátová príprava na reklamu Google
TVORBA WEBU PRE FINTECH STARTUP

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.