Vývoj
mobilných aplikácií

Vyvíjame stabilné aplikácie, ktoré používajú tisícky užívateľov. Ste na správnom mieste. Navrhujeme komplexné IT riešenia pre vývoj mobilných aplikácií, ktoré sa plne prispôsobia potrebám Vašej firmy, značne uľahčia Vaše podnikanie a zvýšia atraktivitu. Sme stabilný partner, máme radi spolupráce založené na dobrých vzťahoch a spokojnosti našich zákazníkov. Potrebujete pomôcť s vývojom? Napíšte nám.

Čo robíme?

Vyvíjame stabilné aplikácie, ktoré používajú tisícky užívateľov. Ste na správnom mieste. Navrhujeme komplexné IT riešenia pre vývoj mobilných aplikácií, ktoré sa plne prispôsobia potrebám Vašej firmy, značne uľahčia Vaše podnikanie a zvýšia atraktivitu. Sme stabilný partner, máme radi spolupráce založené na dobrých vzťahoch a spokojnosti našich zákazníkov. Potrebujete pomôcť s vývojom? Napíšte nám.

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

Mobilná aplikácia
Hip Hop žije 2018

Zadaním od klienta bolo vytvoriť mobilnú aplikáciu, ktorá bude slúžiť na informovanie užívateľov, propagáciu, registrácie a nákup lístkov na šiesty ročník najväčšej hip hopovej udalosti na Slovensku, festivalu Hip Hop žije.
#app #design #develop
Projekt bol dotiahnutý do úspešného konca. Aplikácia je prehľadná a jednoduchá, užívatelia sa v nej dobre orientovali a boli pravidelne informovaní. Aplikácia umožňuje komunikáciu organizátorov festivalu so svojimi fanúšikmi aj po jeho skončení.

Mobilná aplikacia
Hip Hop žije

Prezrite si dalšie projekty

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

Mobilná aplikácia
festík

Zadaním klienta bolo vytvorenie prezentačného webu a mobilnej aplikácie pre detský festival Festík. Pri tvorbe sme vychádzali z predpokladu, že pre užívateľov budú realizované kampane cez online médiá. Mobilná appka zaistila bezpečnosť detí na festivale a informácie pre verejnosť o programe či interpretoch. Zabavila nielen deti, ale aj rodičov- používaním emoji klávesnice.
#web #app

Mobilná aplikacia
festík

Prezrite si dalšie projekty

Máte záujem o vývoj mobilnej aplikácie?

Kontaktujte NÁS

Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia dopytu. Viac informácií

Inšpirácie zo sveta digital marketinngu