Tvorba
e-shopov

Tvorba eshopu je u nás postavená na obchodnom výkone, čo zaručí zisk svojmu majiteľovi. Vytvoriť eshop má viacero krokov, ktoré si spoločne preberieme, aby ste vedeli čo vás čaká. Naši odborníci prekonzultujú celé riešenie, vytvoria brand, získajú z trhu dáta o užívateľoch, začnú hovoriť ich jazykom a vo finále im k tomu pridajú moderný dizajn, ktorý sa zobrazí na každom zariadení. Zriadenie eshopu je cesta k digitalizácii predaja vašej spoločnosti. My sme pripravení, a čo vy?

Čo robíme?

Tvorba eshopu je u nás postavená na obchodnom výkone, čo zaručí zisk svojmu majiteľovi. Vytvoriť eshop má viacero krokov, ktoré si spoločne preberieme, aby ste vedeli čo vás čaká. Naši odborníci prekonzultujú celé riešenie, vytvoria brand, získajú z trhu dáta o užívateľoch, začnú hovoriť ich jazykom a vo finále im k tomu pridajú moderný dizajn, ktorý sa zobrazí na každom zariadení. Zriadenie eshopu je cesta k digitalizácii predaja vašej spoločnosti. My sme pripravení, a čo vy?

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

E-shop
U Páva

Zadaním zákazníka bolo vytvoriť eshop pre predaj jedla. Majitelia si uvedomujú dobu digitalizácie. Preto dali svojím zákazníkom benefit v podobe online objednávania pizze a jedál zo svojho podniku. Užívateľ si komfortne vyberie na čo má chuť. Zamestnanci všetko menežujú vo svojom admin rozhraní a komfortne vybavujú každú z objednávok. Či už predávate jedlo, alebo iný produkt, je dôležité dať vašim zákazníkom benefit v podobe online riešenia, ktoré je plne vhodné na všetky zariadenia od desktop verzie až po najviac používané mobilné telefóny. Zriadenie eshopu je čerešničkou na torte smerom k užívateľom, ktorí sú čím ďalej náročnejší na online predaj.

E-shop
U Páva

Prezrite si dalšie projekty

NIEKTORÉ NAŠE REFERENCIE

E-shop
Segum

Pri tomto projekte riešime seo optimalizáciu a pravidelné seo budovanie pozícií vo vyhľadávaní daných produktov. Majitelia eshopu si veľmi dobre uvedomujú silu svojho brandu a dobu digitalizácie. Ich zákazníci nakupujú online. Eshop je tvorený s precíznou grafikou a technickým pozadím, ktoré dáva maximálny výkon a konkurencia - schopnosť v predaji. Ak ste v danom segmente na prvých priečkach, odzrkadlí sa to vo vašej sile a tiež aj v predaji. Naše riešenia sú komplexné a generujú výkon spojený s profitom platformy.

E-shop
Segum

Prezrite si dalšie projekty

Máte záujem o moderný e-shop?

Kontaktujte NÁS

Spracúvame osobné údaje za účelom vybavenia dopytu. Viac informácií