Staňte sa típerom UPVISION

Trvanie: N/A

Staňte sa típerom UPVISION

Ako správca IT ste zodpovedný za zabezpečenie hladkého chodu IT infraštruktúry vašich klientov. Máte jedinečné pochopenie podnikania svojich klientov a ich technologických potrieb. My sa v UPVISION venujeme zasa online performance marketingu.  Ponúkame celý rad marketingových služieb, ktoré môžu pomôcť vašim klientom rozvíjať ich podnikanie. Partnerstvo s UPVISION má množstvo výhod:

1. Rozšírte svoju ponuku služieb

Partnerstvom s UPVISION môžete rozšíriť ponuku svojich služieb pre svojich klientov. Ponúkame celý rad marketingových služieb vrátane SEO, PPC reklamy, správy sociálnych médií, content marketingu, email marketingu a ďalších. Ponúkaním týchto služieb svojim klientom sa môžete stať komplexným miestom pre všetky ich IT a marketingové potreby.

2. Zvýšte svoje príjmy

Partnerstvo s UPVISION vám pomôže zvýšiť vaše príjmy. Za každý uskutočnený predaj získavate províziu 10% mesačne z čistej ceny služieb. To znamená, že si môžete vybudovať pasívny príjem poskytovaním našich marketingových služieb svojim klientom. Pre nás oboch je to obojstranne výhodná situácia – získate dodatočný príjem bez toho, aby ste museli robiť ďalšiu prácu, a my získame nových klientov.

3. Využite našu odbornosť

V spoločnosti UPVISION máme tím marketingových expertov, ktorí sú odhodlaní pomáhať našim klientom podporovať ich podnikania. Partnerstvom s nami môžete využiť naše odborné znalosti a pomôcť vašim klientom dosiahnuť ich marketingové ciele. Náš tím bude s vaším klientom úzko spolupracovať, aby zaistil, že vaši klienti budú dostávať tie najlepšie možné služby.

4. Budujte pevnejšie vzťahy s vašimi klientami

Odporúčanie profi marketingových služieb vašim klientom vám môže pomôcť vybudovať si s nimi pevnejšie vzťahy. Tým, že im poskytnete ďalšie služby, ktoré im môžu pomôcť pri rozvoji ich podnikania, im ukážete, že vám záleží na ich úspechu. To vám môže pomôcť vybudovať dôveru a lojalitu, čo môže viesť k dlhodobým a prosperujúcim obchodným vzťahom.

5. Prístup k marketingovým nástrojom UPVISION

Partnerstvo s UPVISION vám umožňuje prístup k našim marketingovým nástrojom. Naše nástroje sú navrhnuté tak, aby pomohli spoločnostiam rôznych segmentov, dosiahnuť ich marketingové ciele. Používaním našich nástrojov môžete pomôcť svojim klientom dosiahnuť lepšie výsledky z ich marketingových kampaní. To vám môže pomôcť vybudovať si reputáciu správcu IT, ktorý je odhodlaný pomáhať vašim klientom uspieť.

tiper-spolupraca-upvision

Na záver, aké výhody má partnerstvo so spoločnosťou UPVISION pre Vás, ako správcov IT?

Ponukou našich marketingových služieb svojim klientom môžete rozšíriť ponuku svojich služieb, zvýšiť svoje príjmy, využiť naše odborné znalosti, vybudovať pevnejšie vzťahy so svojimi klientmi a získať prístup k našim marketingovým nástrojom. Ak máte záujem o spoluprácu s nami, kontaktujte nás. Radi Vám podrobne vysvetlíme čo a ako!

Ak máte záujem s nami spolupracovať a byť naším típerom, vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať. 

Kontakt

Staňte sa típerom UPVISION

  Zdieľaj

  Ďalšie inspirácie

  Ako zvýšiť konverzný pomer (CRO) na webe?

  Ako zvýšiť konverzný pomer (CRO) na webe?

  Marketing, Programovanie, Dizajn  1. júna 2023 Ján Májek

  Používatelia, ktorí navštívia vašu webovú stránku a odídu bez toho, aby na nej vykonali požadovan...

  Čítaj viac
  Lead generation kampane ako nástroj oslovenia uchádzačov o zamestnanie

  Lead generation kampane ako nástroj oslovenia uchádzačov o zamestnanie

  Social media, Marketing  29. mája 2023 Ján Májek

  Chcete získať kvalitné a relevantné kontakty uchádzačov, ktorí prejavili aktívny záujem o pracovn...

  Čítaj viac
  Čo by ste mali vedieť o google analytics 4?

  Čo by ste mali vedieť o google analytics 4?

  Marketing  29. mája 2023 Ján Májek

  Možno ste už počuli, že spoločnosť Google v roku 2023 ukončí službu Google Analytics Universal. N...

  Čítaj viac

  Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
  a my nájdeme riešenie pre váš biznis.