Staňte sa típerom UPVISION

Trvanie: N/A

Staňte sa típerom UPVISION

Ako správca IT ste zodpovedný za zabezpečenie hladkého chodu IT infraštruktúry vašich klientov. Máte jedinečné pochopenie podnikania svojich klientov a ich technologických potrieb. My sa v UPVISION venujeme zasa online performance marketingu.  Ponúkame celý rad marketingových služieb, ktoré môžu pomôcť vašim klientom rozvíjať ich podnikanie. Partnerstvo s UPVISION má množstvo výhod:

1. Rozšírte svoju ponuku služieb

Partnerstvom s UPVISION môžete rozšíriť ponuku svojich služieb pre svojich klientov. Ponúkame celý rad marketingových služieb vrátane SEO, PPC reklamy, správy sociálnych médií, content marketingu, email marketingu a ďalších. Ponúkaním týchto služieb svojim klientom sa môžete stať komplexným miestom pre všetky ich IT a marketingové potreby.

2. Zvýšte svoje príjmy

Partnerstvo s UPVISION vám pomôže zvýšiť vaše príjmy. Za každý uskutočnený predaj získavate províziu 10% mesačne z čistej ceny služieb. To znamená, že si môžete vybudovať pasívny príjem poskytovaním našich marketingových služieb svojim klientom. Pre nás oboch je to obojstranne výhodná situácia – získate dodatočný príjem bez toho, aby ste museli robiť ďalšiu prácu, a my získame nových klientov.

3. Využite našu odbornosť

V spoločnosti UPVISION máme tím marketingových expertov, ktorí sú odhodlaní pomáhať našim klientom podporovať ich podnikania. Partnerstvom s nami môžete využiť naše odborné znalosti a pomôcť vašim klientom dosiahnuť ich marketingové ciele. Náš tím bude s vaším klientom úzko spolupracovať, aby zaistil, že vaši klienti budú dostávať tie najlepšie možné služby.

4. Budujte pevnejšie vzťahy s vašimi klientami

Odporúčanie profi marketingových služieb vašim klientom vám môže pomôcť vybudovať si s nimi pevnejšie vzťahy. Tým, že im poskytnete ďalšie služby, ktoré im môžu pomôcť pri rozvoji ich podnikania, im ukážete, že vám záleží na ich úspechu. To vám môže pomôcť vybudovať dôveru a lojalitu, čo môže viesť k dlhodobým a prosperujúcim obchodným vzťahom.

5. Prístup k marketingovým nástrojom UPVISION

Partnerstvo s UPVISION vám umožňuje prístup k našim marketingovým nástrojom. Naše nástroje sú navrhnuté tak, aby pomohli spoločnostiam rôznych segmentov, dosiahnuť ich marketingové ciele. Používaním našich nástrojov môžete pomôcť svojim klientom dosiahnuť lepšie výsledky z ich marketingových kampaní. To vám môže pomôcť vybudovať si reputáciu správcu IT, ktorý je odhodlaný pomáhať vašim klientom uspieť.

tiper-spolupraca-upvision

Na záver, aké výhody má partnerstvo so spoločnosťou UPVISION pre Vás, ako správcov IT?

Ponukou našich marketingových služieb svojim klientom môžete rozšíriť ponuku svojich služieb, zvýšiť svoje príjmy, využiť naše odborné znalosti, vybudovať pevnejšie vzťahy so svojimi klientmi a získať prístup k našim marketingovým nástrojom. Ak máte záujem o spoluprácu s nami, kontaktujte nás. Radi Vám podrobne vysvetlíme čo a ako!

Ak máte záujem s nami spolupracovať a byť naším típerom, vyplňte formulár nižšie a budeme vás kontaktovať. 

Kontakt

Staňte sa típerom UPVISION

  Zdieľaj

  Ďalšie inspirácie

  CONTENT MARKETING

  CONTENT MARKETING

  Marketing  13. júna 2024 Ján Májek

  V dnešnom digitálnom svete, kde konkurencia neustále narastá, sa firmy čoraz viac uchyľujú k stra...

  Čítaj viac
  PAY-PER-CLICK REKLAMA GOOGLE ADS – SLOVNÍK | 2.ČASŤ

  PAY-PER-CLICK REKLAMA GOOGLE ADS – SLOVNÍK | 2.ČASŤ

  Marketing  5. júna 2024 Ján Májek

  V oblasti výkonnostného marketingu je dôležité rozumieť niektorým kľúčovým pojmom spojeným s Pay-...

  Čítaj viac
  Facebook reklama

  Facebook reklama

  Marketing  23. mája 2024 Ján Májek

  Facebook reklama sa stala neoddeliteľnou súčasťou digitálneho marketingu. Vďaka svojej rozmanitos...

  Čítaj viac

  Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
  a my nájdeme riešenie pre váš biznis.