MÁME TU NOVÝ ROK – ONLINE PRIANIE

Marketing  21. júla 2020 Ján Májek

Máme tu nový rok – Online prianie.

Toto obdobie sa vyznačuje novými možnosťami, cieľmi a stratégiami. Chcel by som Vám popriať, aby tento rok bol oveľa úspešnejší než tie predošlé. Aby ste mali komfort v podnikaní a tiež aj s Vašimi najbližšími.

Pre zvýšenie efektivity Vášho podnikania tu budeme s našou agentúrou pre Vás aj v tomto roku. Pripravili sme nové inšpirácie z online sveta a onedlho tu bude aj akadémia, ktorá Vás naučí využívať najnovšie stratégie výkonnostného marketingu pre zvýšenie výkonu Vášho podnikania.

Ostaňte s nami aj v roku 2018 a sledujte svoj newsletter.

 

Tvoríme moderný online marketing, ktorý dokáže sprevádzať firmy počas celého cyklu transformácie produktov a služieb do digitálneho priestoru. Využívame k tomu obchodné a marketingové modely, s najvhodnejšou IT technológiou na trhu.

Výsledkom našich služieb je odborný performance marketing, lead generation kampane a vysoko konverzné landing pages, s pokročilými nástrojmi na analýzu dát a ich ochranu cez GDPR.

Volám sa Ján Májek

A spoločne s mojím spoločníkom Frederikom Ravasom sme začali pred viac ako 9-timi rokmi budovať gastro mobilnú aplikáciu. Pri stretávaní sa s majiteľmi hotelov a reštaurácií sme zistili, že firmy viac potrebujú online marketing, než mobilnú aplikáciu pre gastro. Preto sme začali budovať tím marketérov, ktorí sa budú venovať online marketingu. Už o pár mesiacov sme mali klientov z rôznych segmentov, ktorým sme spravovali sociálne siete.Nazvali sme sa UPVISION.
Neskôr sme vytvorili IT sekciu, ktorá vytvárala jednoduché prezentačné webové stránky. Za posledné roky sa toho veľa zmenilo. Veľa sme študovali, veľa vecí sme sa naučili, veľa vecí nám nevyšlo a veľa vecí sa podarilo. Dnes už máme tím certifikovaných odborníkov na online marketing, ktorí sa naozaj vyznajú a môžeme spoločne pracovať pre slovenské a medzinárodné firmy. Tie potrebujú online marketing na ktorom pracujú ľudia, ktorí vedia čo robia.
Progresívne budujeme našu digitálnu agentúru tak, aby sme stále mohli prinášať zmysluplné online projekty a každý z nášho tímu bol upvision.
Ak potrebuješ budovať svoju firmu cez zmysluplný online marketing a IT, radi sa s tebou o tom porozprávame.  www.upvision.sk

Plánujete začať s digitalizáciou firmy? My vám poradíme!
Kontaktujte nás
Ján Májek

Ján Májek

Zakladateľ UPVISION Digital agency

Zdieľaj

Ďalšie inspirácie

Brand a Branding: cesta k vlastnej podnikateľskej identite

Brand a Branding: cesta k vlastnej podnikateľskej identite

Povedomie, Dizajn  22. septembra 2023 Ján Májek

V dnešnom konkurenčnom prostredí zohráva branding kľúčovú úlohu. Jedná sa o vytváranie silnej fir...

Čítaj viac
Má overenie účtu od Mety zmysel pre vaše podnikanie?

Má overenie účtu od Mety zmysel pre vaše podnikanie?

Marketing, Social media  6. septembra 2023 Ján Májek

Meta ponúka možnosť overenia vášho účtu na Facebooku a Instagrame. Overenie účtu je po novom možn...

Čítaj viac
Umelá inteligencia a grafický dizajn

Umelá inteligencia a grafický dizajn

Dizajn, Tipy  17. augusta 2023 Ján Májek

Umelá inteligencia a kreativita Umelá inteligencia dnes zasahuje do mnohých oblastí podnikania a ...

Čítaj viac

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.