Logo, (Re)Branding, Dizajn

Logo a identita

Logo a identita sú prvými elementami, ktoré si užívateľ dokáže zapamätať. Tvoríme silné a unikátne logá pre firmy, ktoré sa chcú úspešne etablovať na trhu. V rámci tvorby loga kreslíme skice, vyberáme typografiu a farebnosť tak, aby sme profesionálne pokryli paletu všetkých grafických princípov. Identita klienta, odzrkadlená v logu, rozpráva príbeh, ktorý zobrazí tie najdôležitejšie aspekty s cieľom jasnej a vizuálne atraktívnej komunikácie firmy smerom k jej zákazníkom. Naši dizajnéri sledujú aktuálne trendy, preto bude vaše logo vždy IN.

Aktivity pri realizácii

  • Dizajn brief
  • Prieskum trhu
  • Návrh skíc
  • Koncept loga
  • Produkcia a export do formátov
  • Logo & Dizajn guidelines

NÁŠ PROCES SPOLUPRÁCE S FIRMAMI

01

ANALÝZA CIEĽOV

Spoločne prekonzultujeme vašu predstavu projektu.

Predstavíme vám všetky dostupné možnosti, ktoré trh poskytuje, aby vaša predstava o transformačnom modeli projektu do digitálneho prostredia bola komplexnejšia. Je pre nás dôležité, aby ste vedeli, ako to na trhu funguje a mali užitočné informácie z prvej ruky.

02

NÁVRH RIEŠENIA NA MIERU S NEZÁVÄZNOU CENOVOU PONUKOU

Nezáväznú cenovú ponuku vypracujeme až vtedy

ak sme si istí, že naozaj viete o všetkých vhodných možnostiach na trhu realizácie a ste presvedčení, že sme pre vás vybrali to najvhodnejšie riešenie. Tým si začíname budovať vzájomne silné partnerstvo a dôveru.

03

PRÍPRAVA PROJEKTU

Náš silný tím marketérov a IT pracovníkov,

ktorý pravidelne sleduje trendy na trhu, pripraví váš projekt do detailov tak, aby jeho realizácia bola stabilná a prešla bez problémov podľa dohodnutých termínov.

04

LAUNCH PROJEKTU

Uvedenie projektu „do digitálneho života“ je pre nás najpodstatnejšia časť.

Robíme všetko preto, aby ste ešte pred týmto krokom mali správne a aktuálne informácie z trhu, kvalitne vytvorený projekt a predstavu toho, čo po jeho uvedení očakávať. Ak odovzdáte projekt do našich rúk, ručíme za jeho stabilné uvedenie do digitálneho priestoru a inštinktívne prepojenie s obchodným modelom.

05

SUPPORT A DOHLIADANIE NA FUNGOVANIE PROJEKTU

Máme radi dlhodobé, funkčné spolupráce a priateľstvá.

Preto sa vám snažíme aj po procese odovzdania projektu poskytnúť ten najlepší support a pracovať s vami na vašich cieľoch a potrebách aj po projekte.

O NÁS

Projekty nášho kreatívneho štúdia

Všetky projekty

Social media, Facebook reklama, Google reklama

  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Stratégia
Social media, Facebook reklama, Google reklama

Dajme si kávu. Poviete nám predstavy
a my nájdeme riešenie pre váš biznis.